Nasi Partnerzy - kluczem do Państwa sukcesu

O tym, czy wdrożenie rozwiązania ECM będzie sukcesem, decydują w dużej mierze odpowiednie doradztwo i usługi. Strategia ELO opiera sie niemal wyłącznie na Partnerach. Przez lata ELO budowało wydajną, szeroko zakrojoną sieć Partnerów w różnych krajach. Dzięki ciągłym szkoleniom i systemowi certyfikatów nasi Partnerzy mają gruntowną wiedzę o rozwiązaniach ELO i ECM/DMS.

Kompetentni Partnerzy ELO dla Państwa indywidualnych potrzeb.

ELO Partnernetzwerk

ELO Business Partner

ELO Digital Office przez lata budowało wydajną, szeroko zakrojoną sieć Partnerów w różnych krajach. Światowa sieć ELO składa się z ponad 400 Biznes Partnerów. Dzięki treningom i ciągłemu kształceniu nasi Partnerzy posiadają niezbędne know-how w zakresie produktów ELO i branży ECM. Zapewnią Państwu fachową pomoc przy dopasowaniu rozwiązań ELO do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Technologiczne i Korporacyjne Partnerstwa

Obok ELO Biznes Partnerów utrzymujemy także intensywną współpracę z naszymi Partnerami Technologicznymi ELO, w tym celu, aby nasze produkty i kompleksowe technologie bezproblemowo współpracowały z najróżniejszą infrastrukturą IT.

Wspólnie z naszymi Partnerami Korporacyjnymi ELO oferujemy Państwu fachową wiedzę w ramach projektów ECM. Razem dbamy o to, by zrozumieć Państwa wymagania i konsekwentnie je spełniać - dbając przy tym o jakość i niezawodność wykonanych usług.