Zachęcamy do wypróbowania naszych rozwiązań

Firma ELO tworzy oprogramowanie ECM, które wspomaga procesy biznesowe, zwiększając ich efektywność i szybkość. Oferta rozwiązań jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb firmy. Istnieje również możliwość integracji oprogramowania ELO ECM z używanymi już programami. Sukces można osiągnąć tylko wspólnymi siłami.

Przyjmowanie faktur

RechnungseingangWiększa przejrzystość i oszczędność czasu w firmie: dzięki systemowi automatycznego przetwarzania faktur przychodzących ELO zaoszczędzisz wiele cennego czasu

Praca zdalna

Mobiles ArbeitenMożliwość przeglądania i edycji treści firmowych z zewnątrz – umożliwia to aplikacja „ELO for Mobile Devices” dla systemów iOS i Android. Dzięki temu mogą Państwo zawsze być w centrum wydarzeń.

Zarządzanie wiadomościami e-mail

E-Mail-ManagementOprogramowanie ELO pozwala na włączenie istotnych treści z wiadomości przychodzących i wychodzących do bieżących procesów biznesowych — w sposób selektywny i nakierowany na dany proces.

Integracja systemów ERP

ERP-IntegrationWszystkie systemy ERP można w pełni zintegrować z ELO — szybko i bezproblemowo. Zaleta: całościowe procesy biznesowe.

Cyfrowe akta osobowe

PersonalakteELO pozwala stworzyć inteligentne archiwum danych osobowych pracowników, co zapewnia optymalne zarządzanie personelem.

Integracja z SharePoint

Sharepoint-IntegrationDzięki ELO i SharePoint można stworzyć kompleksowy system zarządzania informacjami i obiegiem dokumentów. Informacje i procesy stają się przejrzyste.